Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

5. 12. 2008

Arne Trife

 

Celé jméno: Arne David Trife

Stát, kde žije: Anglie

Výška: 185 cm

Váha: 68 kg

Věk: 19

Oči: šedo-zelené

Vlasy: černé

Poznávací znamení: piercing v bradě


Život:

Arne Trife se narodil vdově, která neměla moc peněz. Jméno dostal po otci a to je taky jediné, co o něm ví. Svou matku nikdy nepoznal, protože ho po porodu dala do sirotčince, kde poté vyrůstal. Nikdy ho ostatní děti mezi sebe nevzaly, protože byl jiný. V jedenácti letech nastoupil na školu čar a kouzel, kde ho také nepřijali. Je samotářský a nikdy nestál moc o společnost, která mu ubližuje. V šestnácti utekl ze sirotčince a i ze školy a začal se před světem skrývat. Nezahodil ale umění kouzel a začal se učit sám.


Vyniká v:

Obrana proti černé magii, lektvary, umění s mečem


Záliby:

Knihy, malování skici


Gracie Lockheart

 

Celé jméno: Gracie Eleanor Lockheart

Stát, kde žije/žila: Francie

Výška: 168 cm

Váha: 48 kg

Věk: 19

Oči: hnědé

Vlasy: světle růžové

Poznávací znamení:

Život:

Gracie se narodila bohatým manželům Eleanor a Derekovi Lockheartovým. Odmalička ji učili dobrým mravům a slušnému chování. Bohužel u ní neuspěli, protože malá Gracie měla svoji hlavu a své sny. V jedenácti nastoupila na školu čar a kouzel. Ve škole ji přijalo jen pár studentů, kteří ji neodsoudili kvůli jejím bohatým rodičům. V osmnácti školu vyšla a přihlásila se na univerzitu bystrozorů. Její rodiče s tím nesouhlasili a podplatili ředitele, aby ji nepřijal. Gracie se to dozvěděla a utekla z domova do Anglie.


Vyniká v:

Obrana proti černé magii, střelné zbraně


Záliby:

Zbraně, běh


Alexander Trevis

 

Celé jméno: Alexander Dag Trevis

Stát, kde žije: USA

Výška: 185 cm

Váha: 71 kg

Věk: 18

Oči: modré

Vlasy: hnědé

Poznávací znamení: jizva na obličeji

Přezdívka: Saša

Život:

Narodil se jednoho večera při bouřce. Jeho matka při porodu zemřela a jeho život zachránili jen tak tak. Vychovával ho otec, který je lovec upírů a vlkodlaků. Vychovával ho, aby byl stejný jako on. Nepustil Sašu na žádnou ze škol a všem kouzlům ho naučil sám. Když bylo Sašovi sedmnáct šli společně na lov upírů. Jejich cesta se ale nevydařila a Sašova otce upíři zabili. Sám vyvázl jen s jizvou na obličeji. Upíři se ovšem nechtěli vzdát a chtěli zabít i posledního z rodu Trevisů. Nepodařilo se jim ho chytit a Saša se stáhl do ústraní. Slíbil pomstu svému zemřelému otci. Upíři Sašu prokleli a sám je teď poloupír. Dokáže se ale jejich prokletí částečně vzepřít. Dokáže si udržet vlastní rozum po proměně.

Vyniká v:

Starodávné runy, meče a dýky, kuše

Záliby:

Starodávné runy, vymýšlení nových kouzel


YashiLin

 

Celé jméno: Yashi Sho Lin

Stát, kde žije/žila: Japonsko

Výška: 160 cm

Váha: 40 kg

Věk: 17

Oči: hnědé

Vlasy: hnědé

Poznávací znamení:

Život:

Když jí byly dva roky, jejího otce zavraždili a zůstala jen s matkou. Po pěti letech se její matka opět provdala a vzala si úspěšného podnikatele. Nevšimla si ale, že Yashi její nový manžel nemá rád a snaží se jí co nejvíce znepříjemnit život. Když jí bylo deset let odešla na školu čar a kouzel. Myslela si, že konečně našla kamarády a nový domov, ale její domnělí přátelé se k ní otočili zády, když její matka zemřela. Bylo jí čtrnáct let. Poté co se ve čtrnácti letech vrátila domů ze školy, její nevlastní otec jí sbalil veškeré věci a vyhodil ji na ulici. Yashi se vrátila do školy a požádala ředitele o přístřeší, než dokončí studium. Vyhověl jí a nechal ji ve škole i přes všechny prázdniny. Po dokončení studia opustila Japonsko a utekla do Anglie.

Vyniká v:

Bojová umění, kouzelné formule

Záliby:

Tanec, hudba, malování


Richard White

 

Celé jméno: Richard Maxmilian White

Stát, kde žije: Anglie

Výška: 186 cm

Váha: 69 kg

Věk: 18

Oči: načervenalé

Vlasy: bílé

Poznávací znamení: je albín, nikdy nesundá jeho sluneční brýle

Sourozenci: nevlastní sestra Amelie

Život:

Narodil se do významné rodiny. Když jeho rodiče zjistili, že je albín, dali ho do dětského domova. Nechtěli, aby si o nich začali kvůli němu něco říkat. Jejich reputace pro ně je víc než syn. Richard vyrůstal mezi dětmi, které ho neměli rádi a šikanovali ho. V jeho osmi letech si ho k sobě vzala rodina s dvanáctiletou dcerou, také albínkou. Amelie Richardovi pomohla smířit se s tím, že je jiný než ostatní. Konečně pochopil, že oni nemají právo ho odsuzovat. Nastoupil na školu čar a kouzel. V jeho patnácti odešla Amelie studovat do Ameriky a Richarda začali ostatní z okolí opět utlačovat a nadávat mu. V jeho nevlastních rodičích nenašel stejnou oporu jako v Amelii. Uzavřel se do sebe a začal se učit víc než kdy předtím.

Vyniká v:

Obrana proti černé magii, bílá magie

Záliby:

Knihy, učení, cvičení


Joshua Tripper

 

Celé jméno: Joshua Garrett Tripper

Stát, kde žije: Irsko

Výška: 190 cm

Váha: 70 kg

Věk: 18

Oči: hnědé - nádech do červena

Vlasy: hnědé, blond

Poznávací znamení: tygří muž

Přezdívka: Josh, Tygi

Život:

Když mu byl rok, unesli ho nějací lidé od jeho rodičů. Vzali ho do laboratoře a už jako malému dítě na něm začali dělat různé testy. Od tří let mu začali dávat do těla různé látky a začali mu trochu pozměňovat DNA. Když mu byl osm let, jeho proměna byla hotová a vědci ho dali do předem připravené rodiny, kde ho začali vychovávat. Joshua se dlouho s jeho změnou vyrovnával a vyrovnal se s tím až o několik let později. V deseti se začal učit kouzlení a hlavně se zaměřovali na jeho proměny. Baví se s ním pouze jeden člověk z celé vesnice, Alicia.

Vyniká v:

Přeměňování - dokonalá přeměna v tygra a složitá přeměna zpět v úplného člověka (dost bolestivé a přeměnu udržet je velice složité a vyčerpávající, proto se o to moc nepokouší), rychlost, paměť, kouzelní tvorové

Záliby:

Pozorování západu a východu slunce, rád běhá


Alicia Cuaro

 

Celé jméno: Alicia Mona Cuaro

Stát, kde žije: Irsko

Výška: 165 cm

Váha: 44 kg

Věk: 16

Oči: hnědé

Vlasy: hnědé

Poznávací znamení:

Sourozenci: starší bratr Max a tři mladší sestry - Kara, Nora a Siera

Přezdívka: Ali

Život:

Narodila se do početné ne moc bohaté rodiny. Už odmalička se zajímá o techniku. Má o tři roky staršího bratra a o rok mladší sestry - trojčata. Už jako malá si nechtěla hrát s ostatními holčičkami a raději si od chlapců půjčovala autíčka a další věci. Nikdy ji nezahlédli v šatech a ani v sukni. V jejích sedmi letech se seznámila s Joshem a skamarádila se s ním. Díky tomu se s ní přestali všichni bavit. Dala mu i přezdívku Tygi. V devíti letech se začala učit magii. Nepustili ji do školy a stejně jako jejího staršího bratra ji učí sami. Není nic z techniky, co by nedokázala opravit a s čím by si nevěděla rady.

Vyniká v:

Kouzelné formule, technika

Záliby:

Technika


Miriam Blood

 

Celé jméno: Miriam Ann Blood

Stát, kde žije: USA

Výška: 167 cm

Váha: 45 kg

Věk: 16

Oči: hnědé

Vlasy: hnědé, spletené do dreadů

Poznávací znamení: dready

Život:

Narodila se spolu se svým dvojčetem dva měsíce po svatbě jejich rodičů. Její sestra, která se měla jmenovat Calisto, v den narození zemřela. Její rodiče to zasáhlo a její matka se na ni upnula. Nebylo nic, co by jí nedopřála a ostatní děti tím od ní odehnala. Už v pěti letech jí začalo matčino chování vadit a začala utíkat za otcem. Díky chování matky se spolu její rodiče začali hádat. Miriam probrečela díky jejich hádkám plno nocí. Když jí bylo osm let, matka jí opět začala kupovat všechno možné. Začala dokonce podplácet ostatní dívky, aby se s její dcerou kamarádily. Miriam se to dozvěděla a řekla to s pláčem svému otci. Chtěl si se svou ženou promluvit, ale ona ho napadla a vážně zranila. Policie její mámu zavřela do blázince a ji si vzala k sobě babička. Její otec se ze svých zranění dostal, ale ochrnul. Vzal si Miriam od babičky k sobě domů. V deseti letech nastoupila na školu čar a kouzel. Vždy když měla možnost, vracela se domů, aby pomohla svému ochrnutému otci.

Vyniká v:

Bojová umění, pečovatelství, střelba z kuše

Záliby:

Kreslení, zpěv


Rafael Moony

 

Celé jméno: Rafael Cedric Moony

Stát, kde žije: Anglie

Výška: 180 cm

Váha: 69 kg

Věk: 16

Oči: hnědé, nádech do oranžova

Vlasy: bílé

Poznávací znamení: ohnivý elementál

Přezdívka: Raf

Sourozenci: mladší sestra Ciara

Život:

Rafael vyrůstal u matky se svou o několik let mladší sestrou Ciarou. Už odmalička se mu stávaly malé nehody typu: něco nevědomky zapálil nebo dokonce vzplál. Nikdo z jeho rodiny předtím neměl stejný dar od ohně jako on. Od svých šesti let se učil oheň ovládat a hlavně ovládat svoje emoce, protože hlavně ony způsobovaly jeho "nehody". Postupem času se oheň naučil bravurně ovládat. Když mu bylo devět, narodila se jeho sestřička Ciara. Vždycky se ji snažil chránit a každý, kdo si na ni dovolil to od něj schytal. Ciara má svého staršího bratra velice ráda. V jedenácti nastoupil na školu čar a kouzel mimo Anglii a domů se vracel jen o prázdninách. Když mu bylo patnáct, Ciaře zjistili, že má rakovinu. Rafael pro ni začal vymýšlet lektvary, ale ani jednou nebyl úspěšný.

Vyniká v:

Lektvary, ovládání ohně, nitrozpit a nitroobrana

Záliby:

Oheň, knihy


Lars Coulet

 

Celé jméno: Lars Nathan Coulet

Stát, kde žije: USA

Výška: 180 cm

Váha: 69 kg

Věk: 17

Oči: hnědé

Vlasy: černé, červené melíry

Poznávací znamení: černá barva

Život:

Když bylo Larsovi šest let, jeho rodiče uhořeli. Larse dali k jeho tetě a dvěma bratrancům. Snažili se, aby na ty události zapomněl, nebo aspoň nemyslel, ale nepovedlo se jim to. V živé paměti se mu uchovala vzpomínka na požár a začal nenávidět oheň. Vždy, když jeho teta na dušičky zapálila svíčky, tak chodil po domě a všechny zhasínal a ničil knoty, aby oheň opět nevzplanul. Nepodařilo se jí ho to odnaučit. V deseti letech nastoupil na školu čar a kouzel. Stále se pilně učil, aby byl nejlepší. Byl přesvědčený, že tím udělá svým zemřelým rodičům radost. Jeho tetě začal dělat starosti, protože se vždy zavřel v pokoji a nevylezl, dokud všechno neuměl dokonale. Trvalo to takhle do jeho třinácti let. Poté se jeho teta rozhodla a odvedla ho do kouzelnické nemocnice, kde s ním začali pořádat sezení. Začali ho zbavovat jeho nenávisti k ohni a posedlosti být nejlepší. V šestnácti přestal na sezení chodit a jeho teta a bratranci poznali zlepšení. Už nechodil po domě a neničil svíčky. Přestala jeho posedlost učením a začal konečně chodit i ven na slunce.

Vyniká v:

Obrana proti černé magii, černá magie, přeměňování

Záliby:

Běh, kytara


Lionel Growen

 

Celé jméno: Lionel Gabriel Growen

Stát, kde žije/žil: Španělsko, Anglie

Výška: 190 cm

Váha: 75 kg

Věk: 18

Oči: hnědé

Vlasy: černé

Poznávací znamení: piercing rtu, brady, tetování na tvářích

Život:

Lionel nikdy nepoznal svoje rodiče a vyrůstal v sirotčinci. Nikdo se s ním nebavil a on sám ani moc nechtěl a držel se v ústraní. Schovával se ve svém vnitřním světě a snil, jaké by to bylo, kdyby znal svoje rodiče. Když se ptal vedoucí sirotčince na své rodiče, tak mu řekla, že jednou sem přišli a donesli malé dítě, které zde nechali, protože neměli žádné peníze. Lionel jen přikývl a zase se zavřel u sebe v pokoji. Když mu bylo deset vzala si ho k sobě jedna rodina. Odstěhoval se s nimi do Španělska. O rok později nastoupil do kouzelnické školy a dozvěděl se, že i jeho adoptivní rodiče jsou kouzelníci. Ve škole se pilně učil a moc se nebavil s ostatními studenty. V sedmnácti školu vyšel a vrátil se do své rodné Anglie.

Vyniká v:

Útočná kouzla, umění s mečem

Záliby:

Meč, muzika


Tamara Alern

 

Celé jméno: Tamara Thea Alern

Stát, kde žije: USA

Výška: 164 cm

Váha: 47 kg

Věk: 16

Oči: hnědé

Vlasy: černé

Poznávací znamení:

Život:

Tamara je jedináček a narodila se veliteli bystrozorů a lékouzelnici. Když jí bylo šest let jejího otce zabili při jedné akci a spolu se svou mámou se přestěhovaly z New Yourku. Odmala se velice ráda všemu učí a její máma ji v tom podporuje. Už od sedmi let ji máma učí kouzlům, která sama zná a mohla by je její dcera využít. Tamara často lehávala v knížkách ve kterých si čte. Nemá moc přátel. V deseti letech nastoupila na školu čar a kouzel. Byla hodně napřed díky své matce, ale to ji neodradilo od toho, aby byla napřed ještě víc. Kvůli tomu ji začalo plno spolužáků pomlouvat a baví se s ní jen pár lidí. Pokaždé byla premiantkou třídy. Po své babičce také zdědila schopnost věštění, která se u ní projevuje ve snech.

Vyniká v:

Věštění, starodávné runy, kouzelní tvorové

Záliby:

Čtení

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Hra Osudů - Postavy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář